Hakkımızda

Yılmaz Tornacılık

1974 yılında iki adet 2 adet matkap ile imalat hayatına başlayan Yılmaz Tornacılık, izleyen zamanlarda makinalar, hidrolik ve eksantrik preslere, torna ve freze tezgahlarına doğru gelişti.
Piyasa ve müşterilerden gelen siparişlere uygun imalatları gerçekleştirmek ve kaliteli ve seri imalatlar yapabilmek için makine parkuru ve uzman personeli kapasitelerini hızla geliştirmişti.
Başlangıçta sadece rovelver ağırlıklı yaptığımız imalat zamanla metallerin işlenmesi ve teknik çizimlere göre yapılan imalata dönüştü.
Yılmaz tornacılık sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini arttırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve hızlı servis anlayışıyla hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için aralıksız çalıştı.
Firmamız yaptığı yatırımlarla hem üretim ve stok kupasını arttırmış hem de hizmette sürekliliği daha etkin hale getirmeye başladı.
Ürün yelpazesini genişleterek otomotiv, makine, regülatör ve transformatör piyasası yanına cam ve kapı güvenlik ürünleri ile de hırdavat ve piyasasına ürün sunmaya başladı.
Yılmaz tornacılık müşteri hizmetlerini ürünün vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olarak görmektedir ürün kalitesi ile hizmet kalitesinin toplam kalite oluşturduğuna inanmaktadır.
Müşterilerimize imalat öncesi teknik resimden, malzeme cinsinin seçimine kadar gerekli tüm ekipmanları sağlamakta ve teslimatları mümkün olan en kısa sürede yapmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin maksimum düzeye sağlanması, çalışanlarının sürekli eğiterek niteliklerinin arttırılması, tedarikçilerin kalite düzeylerinin yükseltilmesi, kaynak ihtiyaçları tespit edilerek optimum kullanılmasını sağlaması, yürürlükteki yasal mevzuların ve uluslararası standartların eksiksiz yerine getirilmesi şirket prensibimizdir.
İşyerimizde üretimini gerçekleştirmek de olduğumuz tüm ürünlerimizin üretim ve satış sonrası süreçte çevre performansınızı sürekli arttırarak çevre risklerini azaltmak için çalışmalarımızı bilinçlenmesine önem verilmektedir.
Şirketimiz ve tüm çalışanlarımız çevre korumasının insanlara ve geleceğimize gösterilmesi gereken bir saygı olduğuna inanmaktadır.
Her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Yılmaz Tornacılık dün olduğu gibi bugünde dinamik genç ve deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek sektörde daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.

Yılmaz Tornacılık

Sosyal Medya'da bizi Takip edin...

Bizi Sosyal Medya'da takip ederek yeni çıkan ürünlerimizden haberdar olabilir, ürün bilgilerilerimize ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Tornacılık